• Rowerek dla dziecka

Rowerek dla dziecka to wyjątkowy prezent w każdym wieku. W zależności od wieku dziecka wybierz inny rodzaj rowerka. Dla rocznego dziecka idealnie sprawdzi się rowerek trójkołowy. Często są one przedmiotem najchętniej dawanym na prezent, jednak pamiętajmy, że ruch to zdrowie, dlatego też możesz obdarować swojego Maluszka wymarzonym rowerkiem nawet bez okazji. 

Rowerek trójkołowy może się różnić między modelami nie tylko wyglądem, ale także sposobem prowadzenia. Rowerek biegowy również może być trójkołowy - w nim Maluszek odpycha się nóżkami od ziemi. Klasyczny rowerek trójkołowy będzie wprawiany w ruch poprzez pedałowanie. Często rodzice zastanawiają się, który model będzie idealny dla ich dziecka. Obserwujcie Maluszka – nikt tak dobrze jak Wy - go nie zna. 

Prócz dopasowania rowerka dla dziecka warto wziąć pod uwagę długość korzystania z niego. Dlatego coraz częściej możemy spotkać się z opcją „2 w 1”, dzięki której rowerek trójkołowy może w każdej chwili zamienić się w rowerek biegowy. Długość użytkowania rowerka to także wysoka jakość produktu i certyfikowane materiały, z których zostanie wykonany. Jeżeli jesteś rodzicem bardzo małego dziecka – pewnie zainteresuje Cię rowerek dla dziecka z zadaszeniem i uchwytem do prowadzenia. 

  • Sklep zamknięty

SKLEP ZAMKNIĘTY - URLOP