• GRAJĄCY PCHACZ CHICCO DLA DZIECKA

Symbol: CHI224211

Pchacz chicco to grająca nauka chodzenia pełna zabawy. Przyjemna muzyka motywuje Maluszka do stawiania pierwszych kroków, zaś konsola wyposażona w foremki i wyskakujące piłeczki rozwija zwysł dotyku dziecka. Z pchaczem chicco Twój Maluszek z uśmiechem na twarzy nauczy się chodzenia i będzie ćwiczył chwytanie.

155.84
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 602644616

Zostaw telefon

GRAJĄCY PCHACZ CHICCO DLA DZIECKA

Wyjątkowy pchacz Chicco został wyposażony w grający moduł, który został specjalnie zaprojektowany z myślą o Maluszkach od 9 miesiąca życia. Stabilny i wykonany z najwyższej jakości materiałów, gwarantuje bezpieczeństwo i wesoły rozwój dziecka. Pchacz pomaga Maluszkowi podczas stawiania pierwszych kroków, zaś jego bajkowy wygląd motywuje dziecko do nauki chodzenia. Dodatkowo pchacz chicco jest bezpiecznym i solidnym punktem oparcia. Każdy krok dziecka zostaje nagrodzony wesołą melodyjką, co w wyjątkowy sposób motywuje Maluszka do dalszej nauki - zachęcając do nauki chodzenia. Gdy dziecko się zatrzyma, melodyjka milknie. By ją ponownie uruchomić, dziecko musi ponownie przejść parę kroków, ćwicząc trudną na tym etapie sztukę chodzenia. Pchacz chicco to sprytny motywator nauki chodzenia, ale również ćwiczenie, które pozwala dziecku rozpoznać ciąg przyczynowo-skutkowy. Grający pchacz rozwija je na wielu płaszczyznach! 

grający pchacz chicco
 

Nauka chodzenia i rozwój motoryczny 

Grający pchacz chicco dodatkowo rozwija motorykę i umysł dziecka. Jeżeli Maluszek zmęczy się podbojem świata, w łatwy sposób możesz przekształcić chodzik w centrum zabawy - wystarczy, że zablokujesz tylne kółka. Potem nic już nie przeszkodzi dziecku bawić się, wkładając foremki o różnym kształcie w otwory, wrzucając piłeczkę, przesuwając motylka, wciskając wyskakujacego zielonego stworka i obracając kwiatuszek. Wyjątkowy pchacz rozwija motorykę i zmysł dotyku dziecka. 
 
Część przycisków i elementów edukacyjnej tablicy pchacza aktywuje wesołe melodie i miganie kolorowych świateł.

Pchacz pobudza rozwój koordynacji ruchowej, rozumienie ciągu przyczynowo-skutkowego, wrażliwości wizualnej i słuchowej oraz zdolności logicznego myślenia. 
 
Grający Pchacz przeznaczony jest dla dzieci od 9 miesiąca życia.

Do jego pełnego działania wymagane są baterie (2 baterie typu "AA" o napięciu 1,5 V), które nie są dołączone do opakowania. 
 
Produkt powstał zgodnie z ideologią Chicco Colour Research.

  • Sklep zamknięty

SKLEP ZAMKNIĘTY - URLOP